Teklif Almak İçin FORM GÖNDERİN Teklif Almak İçin Telefon Edin 0216 575 00 75
Teklif Almak İçin Telefon Edin

Boya Koruma

DIAMOND GLOSS® BOYA KORUMA SİSTEMİ

Yeni otomobillerin boyasını mükemmel bir şekilde korumak üzere yaratılmış Diamond Gloss®, bir uzay çağı teknolojisi ürünüdür. Ziebart tarafından uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilmiş ve 2001 yılında patenti alınmış Diamond Gloss® Oto Boya Koruma Sistemi, dünyada sadece Ziebart lisansörleri tarafından uygulanmaktadır. 2000 'li yılların zorlu çevre şartlarını göz önüne alarak otomobillerinin boyasını gerçek anlamda korumak üzere hazırlanmış olan bu formül, sertifikalı Ziebart teknisyenlerince profesyonel yöntemlerle uygulanır. Boya yüzeyinde asit yağmurlarının ve tuzların, su lekeleri, birçok kuş türünün pislikleri, hava kirliliği, böcek yapışmaları, ağaç reçinesi ile çamur ve kirin meydana getirdiği tahribatı yüksek oranda önler. Ayrıca boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultra-viyole filtre maddesi içerir. Diamond Gloss® Araba Boya Koruma Sistemi, otomobillere Ömür Boyu Garanti ile uygulanır. Diamond Gloss® Araç Boya Koruma Sistemi uygulamasına rağmen belirtilen maddelerden dolayı boyada bir tahribat olursa, uygulamayı yapan Ziebart bayii tercihine bağlı olarak ya uygulamayı tekrarlar, ya zarar gören yerin onarımını yapar, ya da müşterinin bu işlem için ödediği parayı geri öder. Bu garantide,*yılda bir defa çok daha az bir ücretle yapılan bakımlarla boyanın, adı geçen atık maddelerin tahribatından korunacağı ve parlaklığını Ömür Boyu muhafaza edeceği taahhüt edilir. Bu garanti sistemi, otomobil satıldığında aracın yeni sahibine de aktarıldığından otomobillerin 2. el satış değerini de büyük ölçüde arttırır.

* Ömür boyu garantinin geçerli olabilmesi için her yıl yenilenme uygulaması yapılmalıdır.

ZIEBART® ULTRA BOYA KORUMA SİSTEMİ

Yeni otomobillerin boyasını korumak üzere tasarımlanmış Ziebart Ultra Boya Koruma Sistemi, tüm benzerleri içinde en mükemmel boya koruyucu sistemdir. Profesyonel yöntemlerle uygulanan patentli Ultra Boya Koruma Maddesi, günümüz otomobillerinin "metalik kat + şeffaf kat" boyaları için özel olarak formüle edilmiştir.

Yaz aylarında boyayı sarartıp solduran zararlı güneş ışınlarını bloke eden özel bir ultraviyole filtre maddesi içerir. Kışın ise boyayı yağmur, çamur, hava kirliliği gibi aşındırıcı ve tahrip edici etkilerden korur, Ziebart''a ait özel formülü sayesinde asit yağmurlarını nötralize ederek bu yağmurların yarattığı tahribatı önler. Ziebart Ultra Boya Koruma Sistemi, otomobillere Ömür Boyu Garanti ile uygulanır. Bu garantide, yılda bir defa cüzi bir ücretle yapılan bakımla boyanın parlaklığını yıllar boyu koruyacağı taahhüt edilir. Bu garanti sistemi, otomobil satıldığında aracın yeni sahibine de geçtiğinden otomobillerin ikinci el satış değerini de önemli ölçüde artırır.ÖZELLİKLERİ ve YARARLARI
Ziebart Ultra Boya Koruma Maddesi:

 • Günümüzün şeffaf son kat boyalı otomobilleri için formüle edilmiş patentli bir kaplamadır. Opak boyalarda da aynı başarı ile uygulanır.

 • Güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtre maddeleri içerir.

 Ziebart Ultra Boya Koruma Sistemi:
 • Boyayı kış ayları boyunca tahrip eden çamur, tuz ve diğer minerallerden, hava kirliliğinin içerdiği zararlı etkenlerden ve en önemlisi asit yağmurlarının yarattığı kalıcı tahribattan korur.

 • Uzmanlarca eğitilmiş sertifikalı teknisyenler tarafından özel aletlerle profesyonel bir şekilde uygulanır.

 • Pasta ve cila gereksinimini tamamen ortadan kaldırır. Bu sayede boya, pastanın aşındırıcı etkilerinden de korunmuş olur.

 • Yeni otomobilin orijinal boyasını ilk günkü güzelliğinde koruyarak onu sürekli yeni tutar. Bu da aracın ikinci el satış değerini büyük ölçüde artırır.

 • Boyanın parlaklığı bir yıldan önce kaybolursa ücretsiz olarak yenilenir, yıllık kontrol ve bakımı ise cüzi bir ücretle yapılır.

 • Ömür Boyu Garanti ile uygulanır ve bu garanti belgesi ile sağlanan tüm haklar otomobil satıldığında yeni sahibine de aynen devredilir.

  * Ömür boyu garantinin geçerli olabilmesi için her yıl yenilenme uygulaması yapılmalıdır.

ZIEBART® BOYA PARLATMA VE ULTRA KORUMA SİSTEMİ

 • Sistemin ilk etabında otomobilin dış yüzeyleri özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yapışmış atık maddeler temizlendikten sonra boya yüzeyindeki matlaşma ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanarak giderilir.

 • İkinci etapta boya yüzeyi, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna gelir. Üçüncü etapta ise boya yüzeyi Ziebart Ultra Boya Koruma maddesi adlı özel bir koruyucu ile kaplanır. Bu madde, güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtreleri içerir.

 • Ziebart Ultra Boya Koruma Sistemi, kışın boyayı tahrip eden çamur, tuz ve diğer minerallerden, hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur. Bu sistem sayesinde pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

 • Otomobilin boyasının hem ilk günkü görünümünü geri getiren, hem de yüksek koruyucu özellikleri ile onu olumsuz dış etkenlerden koruyan bu sistem için her yıl yenilenebilen Ömür Boyu Garanti belgesi verilir ve otomobil satıldığında bu garanti yeni alan kişiye aynen aktarılır.

VİDEO VE RESİM GALERİSİ

 • Ziebart Diamond Paint Protection Package

 • Boya koruma Ziebart Diamond Gloss

 • Ziebart Tanıtımı Ekopazar Programı 2010

 • Ziebart Diamond Gloss Boya Koruma Tanıtım

 • Boya Koruma

 • Boya Koruma

rss