Teklif Almak İçin FORM GÖNDERİN Teklif Almak İçin Telefon Edin 0216 660 01 60
Teklif Almak İçin Telefon Edin

Bayilik Yatırım Fırsatları

Dönem dönem bazı bayiliklerimiz, aile şartları, şehir değişikliği, sağlık nedenleri, işin başında bulunulamaması gibi zorunlu hallerde, sahip oldukları bayiliklerin lisans hakkının bir kısmını veya tamamını başka bir yatırımcıya devretmek isteyebilmektedirler.
 
Devir edilecek bir istasyon için devredenin kendi şartlarına Ana Lisansör olarak karışmamakla beraber, devir alacak yeni yatırımcı ile önceden tanışarak, Lisans şartlarımıza uygunluğunu, lisans koşulların yerine getirilip getiremeyeceğini incelemekte ve daha sonra uygunsa tarafımızdan devire onay verilmektedir, aksi durumlarda devir gerçekleşememektedir.
 
Ana Lisansör olarak, devir alacak kişiyle yeni bir Lisans Sözleşmesi yapabilmemiz için, belirtilmiş olan tüm devir koşullarının devreden ve devralan tarafından yerine getirilmiş ve tarafımızdan devire onay verilmiş olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. 
 
Bu şekilde devredilmek istenen İstasyonların olup olmadığını,  olması durumunda bunun bir fırsat olup olmadığını, devretmek isteyen kişinin şartlarını,  işletmenin iş hacmini, bölge özelliklerini, müşteri portföyünü, devir nedenini, diğer devir şartlarını Ana Lisansörlüğümüz Franchise Departmanı sorumlumuzdan öğrenilmesi, sonradan olabilecek sıkıntıların önüne geçecektir.
 
Bu nedenle özellikle yeni yatırımcılar için, mevcut fırsatları da kaçırmamaları için, ilk önce Ana Lisansörlüğümüz ile temasa geçmelerini öneririz.
 
Fırsatları öğrenmek ve diğer detaylar için lütfen sorumlumuz Hakan Çamlan Bey ile hcamalan@ziebart.com.tr adresinden iletişim sağlayınız.
rss