Teklif Almak İçin FORM GÖNDERİN Teklif Almak İçin Telefon Edin 0216 660 01 60
Teklif Almak İçin Telefon Edin
Ziebart Hem Kalıcı Hem Hesaplı

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen formu doldurun.

Önemli kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında elektronik ileti almak istiyorum.

ALDIĞINIZ HİZMETLER İÇİN

GÖNDER

Ziebart® Pas Önleme Sistemi

 

 
Ziebart Pas Önleme Sistemi günümüzün olumsuz çevre koşullarında kullanılan otomobiller için hazırlanmış bir sistemdir.
Bu sistem otomobilin kaportasını paslanmaya karşı içerden koruma altına alır. 
Sistem, bir yaşından küçük otomobillerde Ömür Boyu Garanti ile uygulanır ve bu garanti, otomobili ikinci el olarak alan kişiye aynen devredildiğinden otomobilin ikinci el satış değerini büyük ölçüde artırır.
Yıllık kontrol ve bakım sırasında tüm kaporta kontrol edilir ve gerekli bölgelere yenileme maddesi uygulanır.
 
ÖZELLİKLERİ ve YARARLARI
  • Ziebart Pas Önleme Sistemi''nde kullanılan patentli pas önleyici madde, Amerika Birleşik Devletleri Federal Hükümet şartnamelerinin de üstünde niteliklere sahip bir formüldür. Bu madde, punto kaynaklı birleşim bölgelerine ve kapalı bölmelere tümüyle nüfuz ederek kaportayı paslanmaya karşı ömür boyu koruma altına alır.
  • Bu sistemde kaportanın paslanabilen tüm iç yüzeyleri, kapı ve çamurluk içleri, bagaj içi ve kapağının çevresi, motor kompartmanı içi ve kaput çevresi, tabandaki tüm görünen yüzeyler, tekerlek yuvaları, marşpiye profillerinin içleri ve taşıyıcı sistem profil içleri Ziebart''ın kendi buluşu olan patentli Pas Önleme Maddesi ile kaplanır.
  • Otomobilin gözle görünen pasa duyarlı bölgelerinde ise, Ziebart tarafından özel olarak formüle edilmiş şeffaf koruyucu madde kullanılır. Bu şekilde paslanabilecek bütün kapalı ve görünen yüzeylere erişilmiş olur.
  • Ziebart Pas Önleme Sistemi, eğitimli ve sertifikalı teknisyenler tarafından özel aletler kullanılarak profesyonel bir şekilde uygulanır; bu da kaliteyi ve hatasız uygulamayı garanti altına alır.
  • Ziebart Pas Önleme Sistemi, Ömür Boyu Garanti ile uygulanır ve yılda bir kez bakım yaptırıldığında verilen bu garanti belgesi ile sağlanan tüm haklar otomobil satıldığında yeni sahibine de aynen devredilir.
ÇEŞİTLİ YORUMLAR TÜMÜ
SIKÇA SORULAN SORULAR TÜMÜ
Aracınızın teknik el kitabını okumanızı öneririz. Bu kitapta da göreceğiniz üzere otomobil üreticileri çevre kirliliklerinin, atmosferden gelen atıkların, çamur, tuz vs.'nin yol açtığı paslanmaları garanti kapsamı dışı bırakmışlardır ve aracınızın altını periyodik bir şekilde yıkatmanızı önerirler. Paslanmamış aracın ikinci el değeri her zaman daha yüksektir. Pasa karşı önlemde Ziebart bir dünya lideridir ve otomobil yeni iken Pas Önleme Sistemi uygulandığında Ömür Boyu Garanti vermektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Daha fazla fotoğraf görmek için Tıklayın

VİDEO GALERİSİ

Daha fazla video görmek için Tıklayın